„Gania kobiety bez ubrania, onanizuje się na klatce i przy dzieciach”. Radny podejmuje interwencje w sprawie zboczeńca

Mieszkańcy jednego z bloków przy ulicy Kobielskiej narzekają na zboczeńca, który biega bez ubrania za kobietami i onanizuje się na klatce schodowej. Z ich relacji wynika, że policja miała uznać zdarzenie za jednorazowy incydent. Ten jednak cyklicznie się powtarza. Mieszkańcy ostrzegają, że może dojść do linczu, bo znają miejsce pobytu mężczyzny.

Fot. Shutterstock / Interpelacja Marek Borkowski

„Jak informują mnie mieszkańcy z budynku Kobielska (…) w lokalu nr (…) mieszka osoba, która jest regularnym onanistą” – pisze w interpelacji Marek Borkowski, radny Pragi-Południe.

„Swoje ‚zachowania’ realizuje na korytarzu w tym budynku, zdarza się również, że biega tak po podwórku ganiając kobiety, bez ubrania. Onanizuje się również na terenie CPK-u w obecności dzieci. Kobiety są wystraszone, a rodzice boją się o dzieci. Jak twierdza mieszkańcy Policja nie reaguje, twierdząc, że był  to jednorazowy przypadek” – opisuje radny.

W mailu do radnego mieszkańcy informują, że jeżeli policja nie zajmie się sprawą, może dojść do linczu.

„Proszę o udzielenie informacji o podjętych działaniach i czy skierowano w tej sprawie oficjalne zawiadomienie do Policji, czy ja mam się tym zająć” – pisze radny w liście do Burmistrza dzielnicy, Tomasza Kucharskiego.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c