Gdzie można obejrzeć mecz Polska-Portugalia? Kino, restauracje i… lotnisko

Dzisiaj mecz Polska-Portugalia. Po wspaniałych sukcesach biało-czerwonych ciężko nie wybrać się na oglądanie go ze znajomymi lub choćby usiąść przed telewizorem! W tym roku strefa kibica nie powstanie ze względu na przygotowania do szczytu NATO w Warszawie. Możecie za to wybrać się do kina lub restauracji, a jeżeli wyjeżdżacie to nawet… na lotnisko!

Kibice w Strefie Kibica podczas Euro 2012. Fot. UM Warszawa

Kibice w Strefie Kibica podczas Euro 2012. Fot. UM Warszawa

Idąc tropem duży może więcej zacznijmy od kina. W Multikinie na Targówku, Ursynowie i w Złotych Tarasach trwa własnie promocja, którą kino zorganizowało wspólnie z Coca-Colą. Aby wejść do strefy kibica płacimy 30 zł za specjalny zestaw w skład którego wchodzi napój i gadżety oraz zaproszenie, które w kasie biletowej wymieniamy na bilet.

Jeżeli nie mamy za daleko na lotnisko w Modlinie lub właśnie stamtąd wylatujemy w Best Fly Bar możemy obejrzeć praktycznie wszystkie mecze. Nie wiemy jednak ile ekranów jest w tej chwili wystawionych, bo jest to novum.

Poza kinem i lotniskiem są jeszcze restauracje i bary sportowe. Champions w Hotelu Marriott jest największy. Mecze możemy obejrzeć na 41 telewizorach i dwóch telebimamach. Drugi w kolejności jest Sports Bar & Restaurant z wielkim telebimem cztery na trzy metry oraz kilkunastoma telewizorami. Są też piwiarnie i sieciówki, które oferują takie możliwości m.in restauracje Bierhalle czy pijalnie Warki. Warto rozejrzeć się po okolicy, by wspólnie przeżywać emocje i poznać innych pasjonatów sportu. Każde większe osiedle ma bowiem bar lub pizzerie w którym możemy obejrzeć spotkania.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c