Gigantyczna innowacyjna Biedronka otwiera się w Warszawie. Mnóstwo atrakcji dla klientów! [TYLKO U NAS]

Jak dowiedziała się ze swoich źródeł Warszawa w Pigułce jeszcze w tym miesiącu ma postać gigantyczna, innowacyjna Biedronka. Co czeka na klientów?

Fot. Materiały prasowe

„Już 23 maja w Galerii Młociny w Warszawie, obok pętli Metro Młociny, otworzymy naszą nową placówkę. Tym samym udostępnimy mieszkańcom Młocin i okolic najnowocześniejszą Biedronkę w stolicy, a zarazem jedną z największych, z salą sprzedaży o powierzchni blisko 800 m2 (z zapleczem łącznie ok. 1100 m2). Będzie to szósty sklep naszej sieci w Warszawie wyposażony w specjalne stoisko mięsno-wędliniarskie, które wzbogaci ofertę wędlin paczkowanych, cieszących się popularnością wśród klientów.

 Na otwarcie placówki w Galerii Młociny przygotowujemy wyjątkowe atrakcje dla naszych klientów. Chcemy im zrobić niespodziankę, dlatego na razie nie podamy jeszcze szczegółów. Już dziś jednak zapraszamy okolicznych mieszkańców na 23 maja do naszego nowego sklepu na Młocinach. Będzie on czynny od poniedziałku do czwartku w godzinach 7:00-22:00, w piątki i soboty 7:00-23:00, a w niedziele handlowe 7:00-20:00”. – informuje Jan Kołodyński, młodszy menedżer ds. relacji zewnętrznych w Jeronimo Martins Polska.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c