Gów***ny problem kamienicy przy Dahlberga 5. "Miejski gołąb zagłady"

Tytuł może brzmieć, jak żart, ale niestety problem jest większy niż w innych częściach miasta. Przez 8 lat mieszkańcy kamienicy przy ul. Eryka Dahlberga 5 walczą ze śmierdzącym problemem gołębich odchodów – alarmuje natemat.pl.

Gołąb. Fot. Pixabay.com

Gołąb. Fot. Pixabay.com

Niedawno zawisł tam nawet dużych rozmiarów plakat przedstawiający białego gołębia oddającego palące odchody na kamienicę. Nad plakatem wisi napis: „Miejski gołąb zagłady”.

Na poddaszu kamienicy gołębie urządziły sobie gniazdo. Cały strych pokryty jest ptasimi odchodami, w związku z czym fetor roznosi się po całej kamienicy. Dodatkową „atrakcją” bloku są martwe gołębie walające się po budynku. Nim ktoś zdąży usunąć zwłoki, smród staje się nie do wytrzymania.

Sprawa jest na tyle poważna, że pod koniec tamtego roku zainteresowała się nią prokuratura. Sąd postanowił wtedy, że właściciele udziałów i zarządca zobowiązani są do sprzątania odchodów. Do uprawomocnienia się wyroku przysługuje im prawo do apelacji.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.