Groził byłej żonie pozbawieniem życia… teraz będzie się musiał wyprowadzić

Policjanci z Mokotowa zatrzymali 42-letniego Dariusza K., po tym jak groził byłej żonie pozbawieniem życia i wyzywał ją. Dariusz K. usłyszał zarzuty kierowania gróźb karalnych. Ma stawiać się w mokotowskiej komendzie, by podpisywać dozór i ma nakaz opuszczenia lokalu, w którym wspólnie zamieszkuje ze swoją ofiarą. Za groźby kodeks przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności.

1-57033

Fot. Policja.waw.pl

Policjanci z Mokotowa zostali wezwani do jednego z mieszkań budynku przy Madalińskiego. Miała tam miejsce awantura domowa. Kiedy przyjechali na miejsce czekała na funkcjonariuszy kobieta, która poinformowała, że jej były mąż przyszedł do domu nietrzeźwy i zaczął ją obrażać i grozić śmiercią. Jedno ze sformułowań, jakie padło z ust mężczyzny brzmiało: „Tańczysz na ostrzu noża”, inne: „załatwię Cię, jak będziesz spała”. Policjanci zatrzymali 42-letniego Dariusza K., który w momencie interwencji pił piwo w drugim pokoju. Mężczyzna został przewieziony do komendy przy Malczewskiego. Badanie wykazało 1,7 promila.

Dariusz K. usłyszał zarzuty kierowania gróźb. Mokotowska prokuratura przychyliła się do wniosku funkcjonariuszy o zastosowanie dozoru policyjnego i nakazu opuszczenia lokalu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.