Groził nożem pracownikowi kolei, bo… spóźniał się pociąg

45-letni mieszkaniec powiatu radomskiego usłyszał zarzut kierowania gróźb karalnych z użyciem noża, pracownikowi PKP. Mężczyzna był niezadowolony z opóźnienia jakie zaistniało w rozkładzie jazdy pociągu. Policjanci zatrzymali mężczyznę gdy ten, ponownie pojawił się na peronie.

Zabezpieczony nóż. Fot. KSP

Policjanci mińskiej komendy zatrzymali w niedzielę rano 45-letniego mieszkańca powiatu radomskiego, który nożem groził kierownikowi pociągu PKP.

Mundurowi zauważyli mężczyznę podczas rozmowy z pracownikiem kolei, który zgłosił interwencję. 45-latek, po tym jak zagroził użyciem noża, uciekł z terenu dworca, jednak po chwili pojawił się na nim ponownie. Wtedy funkcjonariusze obezwładnili mężczyznę, odebrali mu nóż a jego samego umieścili w policyjnym areszcie.

Wczoraj dzięki zebranemu materiałowi dowodowemu usłyszał zarzut kierowania gróźb karalnych. 45-latek przyznał się do tego czynu, za swoje postępowanie odpowie teraz przed sądem.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.