Groził pałką, pchnął kobietę. Agresywny kierowca to pracownik ratusza

Jakiś czas temu portal TVN Warszawa opublikował film reportera 24 na którym widać, jak agresywny kierowca wybiega do pary przechodniów z dzieckiem, wygraża im pałką i popycha kobietę. Okazało się, że jest on urzędnikiem Urzędu Miasta.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Kierowca stanął na przejściu dla pieszych, a mężczyzna prowadzący wózek zapukał w szybę lub pociągnął lekko wycieraczkę, aby zwrócić kierowcy uwagę. Ten wybiegł z pałką z samochodu, pchnął kobietę i zaczął wygrażać mężczyźnie. Jak dowiedział się portal TVN Warszawa, który opisał sprawę, agresor jest pracownikiem Urzędu Miasta, a konkretnie… naczelnikiem jednego z wydziałów.

Ratusz już wszczął postępowanie administracyjne, a mężczyzna został zdegradowany na stanowisko starszego specjalisty:

„Mężczyzna przebywa na zwolnieniu lekarskim, cały czas analizujemy tę sytuację” – mówi Bartosz Milczarczyk, rzecznik stołecznego ratusza – „Ale w ratuszu obwiązuje zerowa tolerancja dla tego typu zachowań” – dodaje w rozmowie z redakcją TVN Warszawa.

W zależności od rangi przewinienia mężczyzna dostanie naganę lub może nawet zostać dyscyplinarnie zwolniony. Biorąc jednak pod uwagę, że sprawą zainteresowały się już czołowe media, można spodziewać się, że ratusz nie będzie pobłażliwy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.