Groził, że wysadzi blok w powietrze

Policjanci z Ochoty zatrzymali podejrzanego o wywołanie fałszywego alarmu. 39-latek zatelefonował na numer 112 i poinformował, że wysadzi w powietrze blok, w którym mieszka. A wszystko, dlatego że porzuciła go dziewczyna. Mężczyzna usłyszał już zarzut, za który grozi mu kara nawet do 8 lat więzienia.

Fot. Policja

Fot. Policja

Kilka minut po godzinie 1.00 w nocy na numer alarmowy 112 zatelefonował mężczyzna i poinformował, że odkręci gaz i wysadzi w powietrze blok, w który mieszka. Na miejsce natychmiast udali się policjanci, straż pożarna oraz pogotowie gazowe.

Policjanci bardzo szybko dostali się do mieszkania, w którym zatrzymali 39-latka. Mężczyzna trafił do komendy. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu został przesłuchany i usłyszał zarzut za wywołanie zbędnej czynności instytucji publicznej lub organu, mającej na celu uchylenie nieistniejącego zagrożenia. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.