Gwiazda Hotelu Paradise przerywa milczenie po jeździe z pijanym i naćpanym kierowcą: „Nie był pijany, tylko pił alkohol dzień wcześniej”

Julia z Hotelu Paradise przerwała milczenie po jeżdzie z pijanym i naćpanym kierowcą. Jak przekonuje: „Nie był pijany, tylko pił alkohol dzień wcześniej”.

Fot. Łukasz/ Warszawa w Pigułce

Jak przekonywała w rozmowie z Warszawą w Pigułce Managerka modelki „Julia jechała ze znajomym, kiedy ten zaczął uciekać Julka kazała mu się zatrzymać i wysiadła z auta. Nie zamierzała w tym uczestniczyć„.

Jak się okazało mężczyzna wydmuchał ponad promil alkoholu, badanie na obecność narkotyków wykryło kokainę, dodatkowo miał czynne zakazy prowadzenia pojazdów.

Tymczasem sama zainteresowana odniosła się do zdarzenia na instatories:

Chciałam coś naprostować, ponieważ chłopak, z którym jechałam, nie był pijany, tylko pił alkohol dzień wcześniej i generalnie miał cały dzień, więc nikt by się nie spodziewał, że ten alkohol jeszcze był we krwi.

Dlaczego tak się zachował? Nie mam pojęcia, sama byłam w szoku i te ostatnie dni też przeżywałam. Nie dochodziła do mnie ta sytuacja. Na pewno poniesie konsekwencje za wykonany czyn. Nikomu czegoś takiego nie życzę ” – powiedziała. 

Informacji o kokainie nie skomentowała.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c