Gwiazdor disco-polo zainwestował duże pieniądze w interes z procentami

Czadoman wylansował kilka hitów disco-polo, znany jest także z udziału i wygranej w kilku programach rozrywkowych. Teraz wyszedł do fanów całkiem nowym interesem.

Fot. Materiały prasowe

Czadoman wylansował kilka hitów disco-polo, z których najbardziej znanymi są „Ruda tańczy jak szalona” czy „Bliźniaczki”, które osiągnęły ogromny sukces i wielomilionowe wyświetlenia. Jest znany również z udziału w dziewiątej edycji „Tańca z Gwiazdami”, a także wygrania trzynastej edycji programu rozrywkowego Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Teraz Czadoman wychodzi do swoich fanów z zupełnie nowym projektem – na rynku pojawiła się sygnowana jego imieniem „Ruda Wódka”. Ruda Wódka by Czadoman to przepalanka, czyli tradycyjny, polski trunek na bazie karmelu.

– Pomysł na Rudą Wódkę powstał w mojej głowie jako sposób na to, abym mógł zaskoczyć moich fanów czymś zupełnie nowym! Chciałem zamknąć w butelce odrobinę szaleństwa i zabawy, które staram się dostarczać moim słuchaczom poprzez koncerty i muzykę – mówi Czadoman. –  „Ruda” to przepalanka, czyli tradycyjny, polski alkohol na bazie karmelu. Kojarzy mi się z czasami mojej młodości, kiedy zdarzało mi się pić domowej roboty, przepyszne przepalanki. Właśnie taki rzemieślniczy, domowy efekt chciałem osiągnąć w Rudej Wódce. Zależało mi na tym, żeby to był alkohol, który będzie w smaku taki, jaki zapamiętałem z czasów młodości – dodaje.

Czadoman osobiście wybrał idealny trunek podczas wielomiesięcznego procesu selekcji kilkuset próbek od producentów z Polski i ze świata. Przy okazji pogłębiał swoją wiedzę na temat degustacji alkoholi uczestnicząc w regularnych panelach degustacyjnych i szkoleniach z ekspertami.

Oczywiście realizacja takiego projektu nie jest tanią sprawą – w sumie włożyłem w Rudą Wódkę około miliona złotych, ale wierzę, że rynek przyjmie Rudą Wódkę z otwartymi ramionami, a konsumenci docenią pracę, czas i środki które włożyłem w ten projekt – ujawnia piosenkarz.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c