Horror w galerii handlowej! Wyjął maczetę i groził ludziom!

Chwile grozy w galerii przy rondzie Wiatraczna. Strażnicy miejscy ujęli 52-letniego mężczyznę, który groził maczetą klientom i ochronie centrum handlowego.

Fot. Straż Miejska

W środowe popołudnie strażnicy miejscy odebrali pilne zgłoszenie z centrum handlowego przy rondzie Wiatraczna. Jak relacjonowali pracownicy ochrony: „przed wejściem znajduje się pobudzony mężczyzna z maczetą w ręku, którego chwilę wcześniej wyprosili ze sklepu”.

Po dwóch minutach funkcjonariusze byli na miejscu, gdzie  wykorzystując chwilę nieuwagi agresora, odebrali mu niebezpieczne narzędzie i srebrną reklamówkę. Jak się okazało, oprócz maczety mężczyzna miał w niej jeszcze siekierę, zapasowy obuch i sporej wielkości młotek. Nie pomogły wezwania do zachowania zgodnego z prawem ani ostrzeżenia – 52-latek nadal odgrażał się ochronie galerii. Zaczął też szarpać jednego ze strażników, uszkadzając kamizelkę taktyczną.

Jak wyjaśniali pracownicy ochrony, ujęty przez strażników mężczyzna został wyproszony z galerii, po tym, jak zaczepiał i wyklinał klientów. Wówczas jego agresja przybrała na sile, wyjął maczetę, straszył jej użyciem i wielokrotnie, w wulgarnych słowach zapowiadał, że zrobi ochroniarzom krzywdę. Agresor został ujęty i przekazany patrolowi policji.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]