Horror zwierząt pod Warszawą. Szokująca relacja sąsiadki starszej Pani

Wczoraj nagłośniliśmy akcję organizacji prozwierzęcych, Straży Pożarnej i Policji w Tarczynie. W domu należącym do starszej Pani znaleziono pętle, kości i krew na ścianach: https://warszawawpigulce.pl/zwloki-psow-petle-do-wieszania-krew-na-scianach-wstrzasajaca-interwencja-fundacji-i-policji/

„Owa Pani ma mieszkanie (z którego zabrano kotka) i dom, w którym odbywał się dramat. Przeprowadziłam się z mężem na NIESZCZĘŚCIE obok mieszkania tej Pani w bloku. U nas problemem był „tylko” ogromny smród, który zgłaszaliśmy, wydawało nam się coś nie tak z tą kobietą, dlatego postanowiliśmy szybko interweniować. Służby nas zbywały. Problem zaczął się, gdy usłyszeliśmy psy w mieszkaniu, które nie były wypuszczane nawet na balkon… psy wyły, wielokrotnie zgłaszaliśmy to służbom, a dostawaliśmy za każdym razem odpowiedź, że ze zwierzętami i kobietą jest wszystko ok. NIKT NIE REAGOWAŁ !

Z racji tego, że ani policja ani żadna inna instytucja nie chciała pomóc, postanowiliśmy zgłosić sprawę do fundacji. Z mieszkania, które okazało się WYSYPISKIEM ŚMIECI zabrano zwierzęta. Fundacji zgłosiliśmy także, że słyszelismy, iż ta Pani ma drugi dom na terenie Tarczyna.

Udało się szybko ustalić w którym miejscu. PRAWDZIWY DRAMAT OKAZAŁ SIĘ TAM! OBOJĘTNOŚĆ WYDŁUŻYŁA CIERPIENIE TYCH ZWIERZĄT Przykre jest to, że musiało dojść do tragedii i dopiero wszyscy się tym zainteresowali..” – pisze sąsiadka, która zawiadomiła zwierzolubów.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c