Hortex reaguje na obrzydliwego mema Youtubera: „Sprawa ta poruszyła nas równie dogłębnie”

Skandaliczny wpis Piotra K., znanego YouTubera. Umieścił on zdjęcie Tomasza Mackiewicza i nałożył logo znanej marki mrożonek na czoło. Całość opatrzył podpisem „Mrożonka Himalajska”. Komentarz nad wpisem jest równie szokujący.

„Szanowni Państwo, składamy wyrazy współczucia rodzinie Tomasza Mackiewicza. Wyrażamy swoje ubolewanie i absolutny sprzeciw wobec publikacji, z którą nie mamy nic wspólnego.

Wczoraj rozpoczęliśmy działania mające na celu usunięcie mema, żądając zarówno od autora, jak i Facebooka usunięcia tego posta, który narusza zasady moralne i bezprawnie wykorzystuje logo marki. Dziękujemy wszystkim osobom za interwencję i zgłoszenie nam publikacji tego oburzającego mema. Sprawa ta poruszyła nas równie dogłębnie.” – czytamy w oficjalnym oświadczeniu Hortexu.

Zdjęcie Tomasza Mackiewicza z logo mrożonek YouTuber opatrzył podpisem „Mrożonka Himalajska”. Napisał: „żeby nie było, niedobrze że zdech ale na własne życzenie więc można”. Mimo, że posiadamy screeny skandalicznego wpisu nie wklejamy go z szacunku dla rodziny himalaisty, a także ze względu na bezprawnie użyte logo.

Zarówno sama marka, jak i internauci są zszokowani i wściekli na skandaliczny wpis. Niektórzy domagają się konsekwencji prokuratorskich.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c