Internauci o 1 listopada: „Jarmark Bródno. Nawet czasem jakieś znicze się trafią!”

Na różnorakich grupach dyskusyjnych trafia się na komentarze odnośnie Święta Wszystkich Świętych. Jak zauważają użytkoniwcy coraz częściej ulice przypominają zwyczajne stragany niż drogę do miejsc pamięci.

Fot. Izabela Ciszewska

Fot. Izabela Ciszewska / Facebook

Wczoraj pisaliśmy o tym, jak wyglądają cmentarze i o naszych spostrzeżeniach na ten temat. Okazało się, że nie tylko my mamy podobne zdanie na ten temat. W jednej z grup na Facebooku publikowane są zdjęcia okolic cmentarza Bródzieńskiego z komentarzem: „Jarmark Bródno. Nawet czasem jakieś znicze się trafią!”
Pod nim mozna przeczytać także inne:

  • „no właśnie tylko pod Bródnowskim taki jarmark, bo ja jak co roku jeżdżę na Powązki i na cmentarz na Służewcu i tam takich rzeczy nie ma wiadomo jakieś tam stragany z jakimś żarciem są ale nie ma aż tyle jak to jest pod Bródnowskim”
  • „żenua…. na Wólce więcej żarcia i ciuchów niż kwiatów….na Bródnowskim ciuchy….. masakra jakaś …”
  • „Hahaha. Było festyniarsko, w tym roku cygańsko i tak do wieśniactwa i tandety…w święto zmarłych…k***wa mać. #Zamoichczasów Pańska skórka i szyszki to były dla mnie spodziewane dodatki do tego święta, nie taka bazarówa…

Trudno się z tym nie zgodzić, choć są także i komentarze które mówią o tym, że sprzedaż różnorakich produktów nadaje świętu wesołego charakteru. Co o tym myćlicie?

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.