Interwencja Pogotowia Ratunkowego. Zablokowany przejazd pociągów

W związku z zablokowanym przejazdem w rejonie stacji Warszawa Miedzeszyn występują utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM linii S1 oraz KM linii R7.

Fot. Łukasz/ Warszawa w Pigułce

Z powodu interwencji Pogotowia Ratunkowego do jednego z Pasażerów pociągu Kolei Mazowieckich na przystanku Warszawa Miedzeszyn, występują utrudnienia w ruchu wszystkich przewoźników na odcinku Warszawa Wawer – Otwock.

Z otrzymanych informacji wynika, że pociągi SKM linii S1 w obu kierunkach, mogą być opóźnione do około 60 minut. Ponadto, pociąg SKM linii S1:

– nr 99546/7 ze stacji Pruszków (odjazd o godz. 16:32) do stacji Otwock został odwołany na odcinku Warszawa Gocławek – Otwock,
– nr 99354/5 ze stacji Otwock (odjazd o godz. 18:05) do stacji Pruszków został odwołany na odcinku Otwock – Warszawa Gocławek.

W związku z utrudnieniami w ruchu, od godz. 17:15 do odwołania wprowadzono wzajemne honorowanie biletów ZTM-KM na odcinku Warszawa Zachodnia – Otwock – Warszawa Zachodnia.

Oczekujemy na dalsze informacje od zarządcy infrastruktury – spółki PKP Polskie Linie Kolejowe. Niezwłocznie poinformujemy Państwa o wszelkich zmianach i uaktualnieniach dotyczących tej sytuacji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.