Interwencja wobec pijanych mężczyzn zakończyła się… striptizem

Interwencja strażników miejskich wobec pijanych mężczyzn zakończyła się… striptizem jednego z nich.

Majtki

Fot. Pixabay

Strażnicy dostali wezwanie do głośno zachowujących się mężczyzn 29 lipca około 1.00 w nocy. Na miejscu zastali dwóch półnagich mężczyzn mocujących się ze sobą. Gdy wezwali ich do zachowania się zgodnego z prawem starszy z nich, 33-letni Przemysław P. ściągnął bieliznę i wulgarnie zaczął zaczepiać patrol. W sukurs z obelgami przyszedł mu 26-letni Patryk K. Gdy na Linneusza dojechało wsparcie Straży Miejskiej, podjęto kolejną próbę uspokojenia krewkich mężczyzn – bezskutecznie. Dołączył też trzeci mężczyzna, który filmował całe zajście telefonem oraz czwarty, który nie przebierając w słowach domagał się wypuszczenia kolegów, wobec których zastosowano środki przymusu bezpośredniego.

Na miejsce dojechała wezwana wcześniej policja. Wspólnie przewieziono ujętych mężczyzn na komisariat przy Jagiellońskiej. Trzech z nich poddano badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu – trafili do Stołecznego Ośrodka dla Osób Nietrzeźwych.

Sprawę przejęła policja.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c