Jacek Kawalec wokalistą Budki Suflera. Tak śpiewał „Takie Tango” [WIDEO]

Budka Suflera ma nowego wokalistę. Został nim znany aktor i wokalista coverowy Jacek Kawalec. Szerzej pisaliśmy o tym we wtorkowym newsie. Tymczasem w sieci jest film na którym Jacek Kawalec wykonywał utwór Budki Suflera. Nagranie pochodzi z 2020 roku.


O współpracy Jacka Kawalca z Budką Suflera mówiło się już pod koniec 2021 roku. Aktor przyznał, że muzycy Mietek Jurecki i Tomasz Zeliszewski zaproponowali mu udział w nagrywaniu płyty. Prace zostały już nawet rozpoczęte, rozpoczęte zostały również przygotowania do koncertów.

W tej chwili Budka Suflera szykuje się do występu z okazji 30 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W mediach społecznościowych opublikowano właśnie zdjęcie z próby. Wśród nowych twarzy pojawił się na nim właśnie Jacek Kawalec. Jednak, jak już wcześniej zapowiadał, nie będzie starał się dorównać poprzednim wokalistom.

Fot. okładkowa: Stanmar Mariusz Staniszewski, CC BY-SA 3.0 / Wikipedia


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.