Jacek Sasin ujawnił plany na temat lockdownu. Padło zapewnienie

W sobotnim „Super Expressie” ukazał się wywiad z wicepremierem i ministrem aktywów państwowych Jackiem Sasinem. Polityk ujawnił plany dotyczące lockdownu.

Fot. AP/Associated Press/East News

Nie mamy planów zamykania gospodarki – zapewnił polityk. Dodał też, że rząd ma inną taktykę – Działamy bardziej punktowo. Ograniczenia wprowadzamy tam, gdzie jest to potrzebne.

Mimo pierwszego lockdownu minister uznał, ze gospodarka radzi sobie dobrze – Nasze PKB spadło o 8,2 proc. W krajach takich jak Wielka Brytania, czy Francja mamy do czynienia ze spadkami rzędu 20 proc – dodał.

W międzyczasie padają kolejne rekordy zakażeń. Zmiany w sposobie zarządzania siłami medycznymi i pacjentami, lekarze ocenieją jako dobre. Obecnie, po tym, jak stwierdzimy już u siebie Covid-19, skontaktować mamy się ponownie z lekarzem rodzinnym. Ten, w zależności od objawów, może zalecić nam izolację domową lub wystawi nam skierowanie do szpitala.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c