Jak kulturalnie zrelaksować się w tramwaju?

Pani Ania opublikowała zdjęcie pasażera tramwaju nr 7, który, jak zaznacza autorka, był grzeczny, uprzejmy i czysty, ponieważ bolały go najwyraźniej nogi postanowił w kulturalny sposób odpocząć.

Fot. Pani Ania

 

Często publikujemy zdjęcia ludzi, którzy w bezczelny sposób kładą nogi z ubłoconymi butami na siedzeniu. Tu sytuacja jest odmienna.

Pasażer widząc, ze autobus jest pusty nie tylko zdjął buty, ale również podłożył gazetę pod stopy. Co ciekawe to samo zrobił na siedzeniu na którym usiadł. Być może obawiał się zarazków?

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl