Jak właściciel lokalu strollował mieszkańców prestiżowego osiedla. „WkrUtce otwarcie”!

Na jednej z grup dyskusyjnych portalu społecznościowego, użytkownik opisuje przypadek nietypowej inwestycji w Rezydencji Foksal przy ul. Kopernika 5. Mieszkańcy nie zgodzili się na lokal gastronomiczny, właściciel otworzył więc… lumpeks z usługa dezynsekcji odzieży.

Fot. Kamil Rydzyński / Facebook

Fot. Kamil Rydzyński / Facebook

Historia jest bardzo ciekawa. Otóż pewien pan postanowił otworzyć restaurację. Ponieważ jednak lokal nie spełniał wymogów (brak odpowiedniej wentylacji), właściciel zdecydował się na wyroby garmażeryjne na wysokim poziomie. Wspólnota jednak wyraziła stanowczy prostest, ponieważ… obniżyłoby to prestiż osiedla.

Inwestor postanowił więc, kolokwialnie mówiąc, strollować mieszkańcow i „otworzył” LumpeX Rezydencja Foskal. Dodatkowo można w nim kupować perfumy na litry czy oddać odzież i koce z robakami. Wszystko to wyszczególnione zostało na witrynach, napisane kiczowatą, krzykliwą czcionką na różowym tle. Słowo otworzył w cudzysłowie widnieje specjalnie. Właściciel nie zamierza bowiem uruchamiać biznesu, chociaż jak głosi napis: „wkrutce otwarcie”.
Trolling level hard

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]