Jest pomysł na 1000+! Wiemy kto miałby je dostać

Nawet 1000 zł rocznie ma zwracać państwo za wizyty lekarskie. Pomysł przedstawił Władysław Kosiniak-Kamysz, który jest nie tylko liderem PSL, ale także lekarzem.

Fot. Pixabay

Wszystkie partie myślą po swojemu, jak rozwiązać problemy w służbie zdrowia. Program na rozwój tej gałęzi państwa przedstawił PSL.

Program partii zakłada m.in. zwiększenie wydatków na służbę zdrowia do 6,8 proc. PKB, podwyżki płac dla wszystkich zawodów medycznych o 30 proc. i dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców. Ludowcy powiedzieli, że przez nowy ład przedsiębiorcy płacić mogą nawet 10 tys. zł miesięcznie. – My proponujemy: żadnych nowych podatków przez dwa lata po COVID, dobrowolny ZUS i koniec biurokracji – powiedział zadeklarował Władysław Kosiniak-Kamysz.

Receptą PSL na kolejki u specjalistów miałoby być przekierowanie części pacjentów do prywatnej opieki zdrowotnej. Pacjent miałby zagwarantowane 1000 zł miesięcznie na wizyty nie tylko u specjalisty, ale też w prywatnym szpitalu czy u dentysty.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c