Jest zarzut dla kierowcy, który spowodował śmiertelny wypadek na ul. Myśliwieckiej

28 listopada doszło to tragicznego wypadku. Nietrzeźwy kierowca rozbija się swoim mercedesem, a śmierć ponosi jego 19-letni pasażer. Są już zarzuty w tej sprawie.

Fot. Straż Pożarna

Fot. Straż Pożarna

28 listopada rozpędzony mercedes jadący ul. Rozbrat ścina sygnalizację, ogrodzenie, a na końcu zatrzymuje się na drzewie. W wypadku ginie 19-letni pasażer. Kierowca ma natomiast 2 promile alkoholu we krwi i nie ma prawa jazdy. Zabrano mu je za jazdę pod wpływem alkoholu. Tak w skrócie można opisać tragiczne wydarzenia z końca tamtego miesiąca.

Paweł K. usłyszał zarzut prowadzenia w stanie nietrzeźwości i spowodowania śmiertelnego wypadku drogowego. 25-latek nie przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia – poinformowało TVN Warszawa powołując się na rzecznika prokuratury. Wyjaśnienia nie zostaną podane do wiadomości, ponieważ stanowią linię obrony oskarżonego. Mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.