Joanna Opozda szuka zwyrodnialca. „20 tys. zł nagrody za wskazanie sprawcy”

Joanna Opozda zaangażowała się w poszukiwania zwyrodnialca, który znęcał sie nad kotem. Na jej stories pojawiła się relacja na której widzimy post ze zdjęciem oraz informacje, że za wyznaczenie sprawcy wyznaczono 20 tys. zł nagrody.

Pomocy! Czy ktoś coś wie?! Udostępniajcie dalej! 20 tysięcy dla człowieka, który ujawni tożsamość tego psychopaty! – napisała aktorka zwracają się do swoich fanów.

Post pierwotnie udostępnił Donlośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt z apelem o poszukiwaniu sadysty, który znęca się nad kotem. „Psychopata na forum internetowym w tych słowach skomentował swoje zachowanie 'sk*** mnie wk** to najpierw go zatłukłem, a potem wziąłem suszarkę i powiesiłem go na kablu za przednią i tylną łapkę. Wyje, jakby go obdzierał ze skóry, no to dostaje po mordzie i za sekundę się zamyka’. Za ujawnienie danych tego kata, chociażby anonimowo, wyznaczamy nagrodę w wysokości 20.000 zł” – czytamy w komunikacie umieszczonym w social mediach.

Joanna Opozda wspiera prozwierzęce inicjatywy. Wystarczy spojrzeć na profil w social mediach, by zobaczyć, że jest miłośniczką zwierząt.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.