Jutro dzień białej laski. Niewidzialna wystawa zawita do Złotych Tarasów

Już po raz piąty Niewidzialna Wystawa organizuje warszawskie obchody Międzynarodowego Dnia Białej Laski! Ta wyjątkowa kartka w kalendarzu ma przypominać wszystkim, że osoby niewidome i słabowidzące to pełnoprawni członkowie życia społecznego. Zwróćmy uwagę na ich problemy, potrzeby, ale także pasje i osiągnięcia.

„Spotkajmy się w przestrzeni miejskiej i sprawmy wspólnie, aby ten dzień był radosnym świętem, a nie martwą datą! Nasz Niewidzialny Labirynt, plenerowa konstrukcja Niewidzialnej Wystawy tym razem zagości w Złotych Tarasach! Do Waszej dyspozycji będzie także specjalnie przygotowany punkt konsultacji – nasi Przewodnicy z przyjemnością porozmawiają na każdy nurtujący Was temat! Dołączcie do wydarzenia, bądźcie z nami i śledźcie szczegóły, które będą pojawiać się w licznych postach – DO ZOBACZENIA :)” – pisze Niewidzialna Wystawa.

Nie możemy przejść obojętnie. Nasza redakcja serdecznie poleca!


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c