Jutro ogromny marsz KOD z udziałem trzech byłych prezydentów. Będą utrudnienia!

4 czerwca będzie dniem utrudnień dla kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej. KOD planuje marsz, trwać będą Ursynalia SGGW, drugi dzień Orange Warsaw Festival i koncerty z okazji pierwszych wolnych wyborów w 1989 roku, a także bieg z okazji stulecia Legii „Biegnij Warszawo Nocą”.

Fot. Komitet Obrony Demokracji / Facebook

Fot. Komitet Obrony Demokracji / Facebook

Zbiorcze utrudnienia opublikujemy w oddzielnej wiadomości. Wiadome jest natomiast, że największe utrudnienia będą odbywać się podczas marszu KOD, ponieważ zorganizowany jest on około godziny 16.00. Godzina nie jest przypadkowa. To odpowiedź na rozporządzenie Beaty Kempy, który ustanowiła, że 27 maja, dzień po Bożym Ciele, będzie dla urzędników dniem wolnym od pracy. Odrobić go będzie trzeba w sobotę, 4 czerwca. Marsz odbędzie się więc po godzinach pracy urzędników, aby i oni mogli wziąć udział w pochodzie. W zgromadzeniu wezmą udział m.in. byli prezydenci – Lech Wałęsa, Bronisław Komorowski oraz Aleksander Kwaśniewski. Marsz przejdzie z pl. Bankowego pod Plac Konstytucji i zakończy się około godz. 18.00.

Będą duże zmiany w komunikacji, śledźcie więc stronę ZTM!


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c