Już jutro przejazd Masy Krytycznej. „Mamy się dobrze i nie zamierzamy kończyć”

24 czerwca, o godz. 18.00 odbędzie się przejazd warszawskiej Masy Krytycznej. Rowerzyści pokonają dystans 32 km. Jednocześnie zaprzeczają doniesieniom, jakoby mieli kończyć działalność. Jak twierdzą, mają się dobrze.

Fot. Warszawska Masa Krytyczna / Google Maps

Fot. Warszawska Masa Krytyczna / Google Maps

„Będziemy jechali w ostatnim dniu głosowania w tegorocznym Budżecie Partycypacyjnym. Głosowanie trwa od 14 do 24 czerwca. Wśród zgłoszonych projektów są dobre i ważne projekty rowerowe, z zakresu komunikacji publicznej czy bezpieczeństwa ruchu drogowego. Na TEJ stronie są zebrane projekty, które uważamy za najciekawsze, najbardziej efektywne i innowacyjne.

Zachęcamy do głosowania już teraz. A i po powrocie z przejazdu Masy, spóźnialscy i zapominalscy będą mieli jeszcze dość czasu, by, w ostatniej chwili, do północy, zagłosować na pro-rowerowe projekty Budżetu Partycypacyjnego.” – piszą organizatorzy

Trasa zaczyna się na Placu Zamkowym wiedzie przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, al. Jerozolimskie, most i al. Poniatowskiego, Waszyngtona, rondo Wiatraczna, Grochowska, Targowa, Zamoyskiego, Jagiellońska, Ratuszowa, 11 listopada, rondo „Żaba”, Odrowąża, Matki Teresy z Kalkuty, Rembielińska, Kondratowicza, św. Wincentego, Starzyńskiego, most Gdański, Słomińskiego, rondo „Radosława”, al. Jana Pawła II, al. Solidarności, pl. Bankowy, Marszałkowska, Jerozolimskie, Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście i ponownie Plac Zamkowy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c