Już w weekend ruszają pierwsze odkryte baseny! Sprawdź gdzie można popływać

Jeżeli jesteście amatorami kąpieli „pod chmurką”, już niedługo będziecie mieli taką okazję. 3 czerwca rusza pierwszy odkryty basen. Dzień później, dwa następne, a ostatni 24 czerwca.

Fot. Aktywna Warszawa / Facebook

Fot. Aktywna Warszawa / Facebook

Pierwsza odkryta pływalnia zacznie działać w Parku Kultury w Powsinie przy ul. Maślaków 1.

Następnego dnia zostaną otwarte również pływalnie w Parku Szczęśliwickim przy ul. Usypiskowej 18 i w Ośrodku „Inflancka” przy ul. Inflanckiej 8. I tu mała uwaga: do 24 czerwca baseny te będą działać tylko w weekendy. Od 25 czerwca do 31 sierpnia już przez cały tydzień.

24 czerwca otwiera się również  basen w Ośrodku „Moczydło” przy ul. Górczewskiej 69/73, który będzie czynny przez cały sezon we wszystkie dni. Jeżeli będziecie chcieli popływać w tygodniu przed 25 czerwca musicie udać się do Parku Kultury w Powsinie.

Ponieważ w sobotę można spodziewać się burz, dobrym pomysłem jest wybranie się w niedzielę. Będzie 25 stopni, mały wiatr i praktycznie brak jakiegokolwiek zachmurzenia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c