Kaja Godek zaprasza na Różaniec. Szokująca intencja Cię zaskoczy

11 września o godzinie 15 Fundacja Życie i Rodzina organizuje Publiczny Różaniec w Warszawie pod Gmachem Ministerstwa Zdrowia. Intencja szokuje zarówno wiernych, jak i lekarzy.

Fot. Shutterstock

Na razie na wydarzenie zapisało się 25 osób, można jednak przypuszczać, że będzie ich więcej. Na wspólną modlitwę zaprasza Kaja Godek.

„Publiczny Różaniec o zaprzestanie stosowania szcz.epionek skażonych aborcją” – brzmi nazwa wydarzenia na Facebooku [pisownia oryginalna]. Organizatorem jest Fundacja Życie i Rodzina.

Na ten temat powstało już setki publikacji. Lekarze na całym świecie tłumaczą jak szczepionka była produkowana. Najbardziej obrazowo tłumaczył to Lekarz Bartosz Fiałek, który 16 kwietnia wypisał listę leków w których używana jest ten sam kontrowersyjny „składnik”. Są wśród nich leki na przeziębienie, przeciwgorączkowe, przeciwbólowe, na nadciśnienie, a także antybiotyki i leki na cukrzycę. „Jeśli przyjmowanie jakiegokolwiek leku badanego na komórkach pochodzących z legalnych aborcji sprzed kilkudziesięciu lat jest niemoralne, to o nowoczesnej medycynie możemy zapomnieć, a jakość i długość życia diametralnie się zmniejszą” – pisał lekarz.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c