Kajetan P. już w wojskowej Casie. Podejrzany wraca do Polski. Jeszcze dziś przesłuchanie?

Kajetan P. został wprowadzony na pokład wojskowego samolotu Casa. Podejrzany o brutalne morderstwo wraca do kraju. Lot potrwa około 5 godzin.

CASA C-295. Fot. Jakub Hałun / Wikipedia

CASA C-295. Fot. Jakub Hałun / Wikipedia

Kajetana P. eskortują funkcjonariusze z Wydziału Konwojowego Komendy Głównej Policji. Lot ma potrwać około 5 godzin. Następnie podejrzanemu zostaną przedstawione zarzuty i odbędzie się pierwsze przesłuchanie:

„Prokuratura musi dostać informacje z policji potwierdzające, ze podejrzany znajduje się już na terenie Polski” – mówi w rozmowie z Warszawą w Pigułce, Wojciech Sołdaczuk p.o. Rzecznika Prasowego Prokuratury Okręgowej w Warszawie – „Kiedy już otrzymamy takie informacje, niezwłocznie przystąpimy do czynności prokuratorskich. Przedstawienie zarzutów i przesłuchanie Kajetana P. w roli podejrzanego może odbyć się dziś lub jutro. Wszystko zależy od tego, jak szybko policja może zorganizować konwój.” – dodaje prokurator.

prokuratura potwierdzona informacje z policji zew na terytoriumpolski. porzesluchanie niezwwlocznie. najszybciej czyli po konwoju info z policji


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c