Kajetan P. z nowym zarzutem

Kajetanowi P. został postawiony nowy zarzut. Zostanie oskarżony o uderzenie funkcjonariusza policji łokciem w twarz – dowiedział się portal tvp.info.

Fot. KGP

Fot. KGP

Na Kajetanie P. już ciąży zarzut morderstwa. Teraz dołączony został nowy: naruszenie nietykalności cielesnej konwokującego go policjanta:

W dniu dzisiejszym przeprowadzono czynności procesowe z podejrzanym Kajetanem P. Mężczyzna usłyszał zarzut naruszenia nietykalności cielesnej policjanta konwojującego go do Polski. Podejrzany miał uderzyć funkcjonariusza łokciem w twarz” – mówi tvp.info prokurator Michał Dziekański, rzecznik stołecznej prokuratury.

Prokurator dodał także, że uzupełniono cześć zarzutu dotyczącego samego morderstwa w związku z otrzymaniem wyniku sekcji zwłok. Jak nieoficjalnie wiadomo oskarżony miał zadać nie jeden, jak sam twierdził, ale dwa ciosy nożem.

Kajetan P. oskarżony jest o morderstwo nauczycielki języka obcego. Po tym, jak dokonał morderstwa, poćwiartował ciało i przewiózł do swojego mieszkania, które podpalił, by zatrzeć ślady. Podejrzany przyznał się do zarzucanych mu czynów. Obecnie przebywa obecnie w zakładzie karnym, gdzie został poddany obserwacji biegłych. Prokuratura chce ustalić czy w chwili popełnienia zbrodni był poczytalny.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c