Kanał Lorda Kruszwila z 3 mln subskrypcji zbanowany. Agencja wymawia współpracę, problemy z prokuraturą

Lord Kruszwil, czyli Marek Kruszel, chwalił się ekskluzywnymi produktami i wysokim poziomem życia. Kanał wielokrotnie przechodził metamorfozę. W ostatniej fazie przekroczył wszelkie granice.

Fot. YouTube

Treści zaczęły bulwersować internautów do tego stopnia, że nagrania zostały zgłoszone do prokuratury przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

Chodzi w szczególności o dwa nagrania. Na pierwszym youtuber pokazał 10-letniego chłopca, którego zadaniem było dotykanie i ocenianie miejsc intymnych napotkanych dziewcząt. Drugie to „propozycja”, jaką złożył youtuber kobietom: „Jeżeli masz duże cy*e, zaje***tą du*ę, jesteś dobra z r*ja, to odzywaj się do mnie na priv. 20 tysięcy na zakupy dla Ciebie, a Ty płacisz w naturze”.

Filmy złamały postanowienia Lifetube, która zerwała z youtuberem wszelką współpracę.

„Kruszwil w swoich publikacjach posunął się jednak zdecydowanie za daleko. Treści zamieszczane przez twórcę są zdecydowanie poza granicami kontrowersji i nie możemy ich wspierać. W związku z tym kończymy współpracę z kanałem Lord Kruszwil. Oznacza to koniec wszelkich form partnerstwa z tym twórcą” – powiedział Kamil Bolek członek zarządu Lifetube’a w rozmowie z portalem Wirtualne media.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c