Kibice Legii świętują na pl. Zamkowym! Jutro oficjalna feta!
Hymn Legii, przyśpiewki kibiców i okrzyki radości. Kibice świętują zdobycie przez Legię pucharu Lotto Ekstraklasy!
- Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce
- Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce
- Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce
- Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce
- Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce
- Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce
Kibice nawet, gdyby chcieli, niestety nie mogliby świętować w Poznaniu.
Ustalono, że drużyna odbierze puchar w Warszawie, ze względów bezpieczeństwa. Po tym, jak od strony kibiców Lecha na murawę zaczęły spadać race, można uznać, że decyzja o odbiorze pucharu w stolicy była słuszna.
Dzisiaj pierwsza feta, jutro, po przyjeździe piłkarzy do Warszawy, przyjdzie czas na drugą.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.





