Kierowca autobusu chce dzwonić na policję, bo zdenerwował go rowerzysta. „Jak zobaczę filmik w internecie to Cię znajdę” [WIDEO]

Vloger Yellowbox był świadkiem nietypowego zdarzenia na drodze. Kierowca autobusu zaczął trąbić i krzyczeć na rowerzystę. Powodem było to, że nie skorzystał ze ścieżki, której w tym miejscu… nie ma.

Zgodnie z przepisami rowerzyści są zobligowani do skorzystania ze ścieżki rowerowej w momencie w którym jest ona dostępna.

Kiedy nie jest, rowerzysta musi poruszać się po drodze razem z innymi uczestnikami ruchu, bądź, gdy jest to niebezpieczne, po chodniku. W tym ostatnim przypadku należy pamiętać że kierowca jednośladu zobligowany jest do ustąpienia pierwszeństwa wszystkim pieszym. Tyle przepisy.

W tym miejscu nie jest ona dostępna, a trąbienie na rowerzystę mogło się źle skończyć.

Kiedy Yellowbox zareagował wywiązała się niezbyt przyjemna pyskówka zakończona groźbą ze strony kierowcy, że jeżeli film znajdzie się w internecie, kierowca znajdzie vlogera i spotkają się w sądzie.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.