Kierowca obsikuje wnętrze autobusu, którym jeździ? „Zaglądam przez szybę i oczom nie wierzę”

Nasza Czytelniczka wysłała nam historię, którą zgłosi niedługo w formie skargi do ZTM-u. Na pętli Młynów kierowca miał… obsikiwać przegub autobusu będąc w środku.

Fot. BartekBD / Warszawa Wikia / Facebook

Fot. BartekBD / Warszawa Wikia / Facebook

„Młynów godzina 19.38, autobus (do wiadomości redakcji)… stoi sam, pusty, szczelnie zamknięty. Chcemy wejść, bo zaraz powinien odjechać, ale drzwi są zablokowane, fotel kierowcy pusty. Stoimy, czekamy, zaglądam przez szybę i oczom nie wierzę… Kierowca sika na przegub! (…) Kto ma szanować te autobusy skoro nawet kierowca tego nie robi?!” – pyta nasza Czytelniczka.

Odniosła się także do kampanii „nie bądź monsterem” prowadzoną przez ZTM w celu uświadomieniu pasażerom jakie błędy popełniają w komunikacji:

„Bądź tu człowieku mądry, tu nie siadaj bo to miejsca uprzywilejowane, generalnie najlepiej nie siadaj bo bród, bezdomni, wszy… nie stawaj przy drzwiach i w wąskich przejściach, no i nie tam gdzie miejsce dla niepełnosprawnych, tam gdzie matka z wózkiem tym bardziej… no i biletomat… przy nim też nie, bo przeszkadzasz innym. Stań na przegubie, tam się masz czego chwycić, możesz się nawet oprzeć wygodnie o obsikane przez kierowce ‚harmonijki'”

Czytelniczka zamierza zgłosić tę historię do ZTM-u. Będziemy monitorować sprawę i zaktualizujemy informację, kiedy dowiemy się czegoś więcej.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c