Kierowca samochodu osobowego zasłabł w trakcie jazdy na Górczewskiej, przeciął wysepkę, uderzył w znak [ZDJĘCIA]

Jednostki Ratowniczo Gaśnicza nr 7 dostała zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego na ulicy Górczewskiej. Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy: GBARt 2,5/30/2,5, oraz GCBA 5/32/2,5.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, iż doszło do zasłabnięcia kierowcy samochodu osobowego, w wyniku czego pojazd przejechał przez wysepkę oddzielającą pasy jezdni i uderzył w znak drogowy. Poszkodowany mężczyzna został ewakuowany na zewnątrz pojazdu przez świadków zdarzenia.

Po udzieleniu kwalifikowanej pomocy przedmedycznej przez ratowników Państwowej Straży Pożarnej mężczyzna został przekazany przybyłemu na miejsce zdarzenia zespołowi Pogotowia Ratunkowego, który przewiózł poszkodowanego do szpitala w celu wykonania szczegółowych badań.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl