Kierowca zjechał do rowu i dachował na polu kukurydzy. Nie żyje

W środę (13.09) doszło do śmiertelnego wypadku w miejscowości Gnaty. Na drodze gminnej kierowca fiata z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał do rowu, po czym dachował w pole kukurydzy.41-letni mieszkaniec gminy Bielsk poniósł śmierć na miejscu zdarzenia.

Fot. KPP w Sierpcu

Do zdarzenia doszło w środę około godziny10:40. W miejscowości Gnaty gm. Gozdowo kierujący samochodem osobowym marki Fiat Seicento, ma prostym odcinku drogi gminnej z nieznanych dotąd przyczyn zjechał do rowu po czym auto dachowało w pole kukurydzy. 41-letni mężczyzna wypadł z pojazdu, w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu zdarzenia.

Z ustaleń policjantów wynika, że 41-letni kierowca fiata miał aktywny zakaz kierowania pojazdami mechanicznym.

Szczegółowe okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku drogowego pod nadzorem prokuratora wyjaśniają policjanci z Wydziału Dochodzeniowo Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu.

Policjanci apelują do wszystkich kierowców o rozwagę na drodze i jazdę zgodną z przepisami. Pamiętajmy o tym, że na drodze nie jesteśmy sami. Bądźmy odpowiedzialni i nie ryzykujmy swoim życiem oraz innych. Nasze błędy i zaniechania mogą niestety mieć tragiczne w skutkach konsekwencje. Starajmy się unikać agresywnych zachowań na drodze, a jeśli takie się pojawiają, to informujmy o tym policję.

Żródło: asp. Katarzyna Krukowska / KPP w Sierpcu

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]