Kierowcy w szoku. Mężczyzna szedł środkiem obwodnicy. Doszło do wypadku

W Gostyninie, na Drodze Krajowej 60 na odcinku w rejonie skrzyżowania z ulicą 18 Stycznia doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Po zmroku 43-letni pieszy szedł środkiem obwodnicy Gostynina w kierunku Płocka. Został potrącony przez przejeżdżające auto.

Fot. Pixabay

W środę (13.09) około godz. 20 dyżurny gostynińskiej jednostki Policji otrzymał zgłoszenie od kierowcy hyundaia. Zgłoszenie dotyczyło potrącenia pieszego, który podczas ulewnego deszczu szedł środkiem obwodnicy Gostynina. Na miejscu zdarzenia interweniujący policjanci ruchu drogowego zastali 42-letnią mieszkankę pow. gostynińskiego, która powiedziała, że potraciła mężczyznę, który szedł środkiem jezdni w kierunku Płocka. Gdy udzielała mu pomocy medycznej, mężczyzna wstał i poszedł w kierunku osiedla Prusa.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie natychmiast w rejon miejsca zdarzenia wysłał dodatkowe patrole policji, aby dotrzeć do poszkodowanego. Po kilkunastu minutach patrol dzielnicowych zobaczył na ul. Prusa mężczyznę z licznymi obrażenia ciała. Policjanci udzielili 43-letniemu mężczyźnie pierwszej pomocy medycznej oraz wezwali zespół ratownictwa medycznego. 43-letni mieszkaniec pow. gostynińskiego został przewieziony do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że w jego organizmie znajdowało się ponad 2,5 promila alkoholu. Kierująca hyundaiem była trzeźwa. Wszelki okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają gostynińscy policjanci. Życiu i zdrowiu nieodpowiedzialnego pieszego nic nie zagraża.

Źródło: mł. asp. Paweł Klimek

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]