Kierowcy zatrzymywali się, by uchronić rowerzystów przed gradem. Niecodzienna solidarność w Piastowie

Jak donoszą nam czytelnicy z Piastowa pod Warszawą na ulicach ich miasta doszło do niecodziennego pojednania rowerzystów z kierowcami. Kiedy tych pierwszych zaskoczył grad, kierowcy zatrzymywali się i otwierali drzwi, by cykliści mogli się schronić.

Śródmieście ul. Wilcza. Fot. Robert Hibner
Śródmieście ul. Wilcza. Fot. Robert Hibner

Na co dzień na siebie narzekają, ale kiedy trzeba solidaryzują się. W Piastowie burza zaskoczyła rowerzystów. Kierowcy zatrzymywali się jeden po drugim, a cykliści odrzucali rowery w krzaki i chronili się przed gradem w samochodach. Samochody stały tak przez kilka minut oczekując na przejście burzy. Potem rowerzyści powoli zaczęli wyciągać przemoczone rowery z zarośli.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl