Kinga Rusin pozywa TVP. „Wy żałosne, kłamliwe kreatury!”

Media rozpisywały się na temat zamkniętej imprezy u Jaya-Z, którą opisywała Kinga Rusin. TVP jednak posunęło się o krok dalej i przygotowało materiał, zdaniem dziennikarki, godzący w jej dobre imię.

Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

W „Wiadomościach” wyemitowano materiał w którym mówiono m.in. o „jednej z twarzy pseudoelity, która od lat próbuje mówić Polakom, jak mają żyć”. Podłożono też głos pod wpis Kingi Rusin. Odczytał go mężczyzna udający głos dziennikarki.

„Do TVP, po wczorajszym materiale o mnie w Wiadomościach: wy żałosne, kłamliwe kreatury! 2 miliardy zamiast na onkologię na taką bzdurną, tępą propagandę!? I to w takim dennym wykonaniu! Jak zwykle, same kłamstwa, manipulacje i szczucie! Zaczynając od chamskiego komentarza o „pseudo-elitach gardzących Polakami” – napisała dziennikarka publikując obszerny wpis wyjaśniający podsumowując, że powstało z materiałów TVP „coś obrzydliwego”.

Dodała, że przygotowuje i kieruje pozwy nie tylko przeciwko samemu TVP, ale także osobom, które materiał przygotowały. Pieniądze z wygranego procesu dziennikarka przeznaczyć ma na potrzeby polskiej onkologii.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.