Klub w centrum zamknięto z powodu zalania. Imprezowicze… wyrwali kaloryfer

Klub 999 został zamknięty po tym, jak podczas jednej z imprez goście wyrwali kaloryfer. Zlało klub, sąsiedni lokal i pion kamienicy. W związkuz tym najbliższe imprezy zostały odwołane.

Fot. Pixabay

7 grudnia w klubie miała odbyć się całonocna impreze, lecz niestety plany nie zostaną zrealizowane.

Klub wydał oświadczenie w tej sprawie tlumaczac co się stało. „Wydarzenie zostaje odwołone w związku z zalaniem klubu, które jest spowodowane tym, że klubowicze wyrwali kaloryfer w klubie.

Zostały zalene całe dziewiątki, sąsiedni klub Miłość oraz cały pion kamienicy przy Placu Dąbrowskiego 8. Uszkodzona została instalacja elektryczna kamienicy oraz sprzęt znajdujący się w klubie. Mamy nadzieję, że osoby, które wyrwały kaloryfer są usatysfakcjonowane i świetnie się przy tym bawiły” – pisze klub w ośwaidczeniu.

„Staramy się tworzyć dla was otwartą przestrzeń, przyjazną dla każdego. Tydzień w tydzień pracuje nad tym wiele osób inwestując swój czas i pieniądze. Jednak szacunek niektórych klubowiczów do miejsca pozostawia wiele do życzenia pokazując, że nasza kultura zabawy bardzo kuleje.

Cieszymy się, że cudem nikomu się nic nie stało. W najbliższych dniach poinfomujemy co stanie się z najbliższymi wydarzeniami” – dodają właściciele.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.