Kobieta z nożem na ulicach Warszawy! Groziła przechodniom

„Jeżeli ktoś widział tą Panią chodząca z nożem po Bielanach to niech da znać Policji. Kobieta bardzo dziwnie się zachowuje.” – napisał mieszkaniec warszawskich Bielan.„Podobno doszło do niebezpiecznego zajścia z jej udziałem w okolicach ul. Przy Agorze, policja została już poinformowana. Kierowała się w stronę metra Słodowiec.”Jeżeli ktoś widział tą Panią chodząca z nożem po Bielanach to niech da znać Policji. Kobieta bardzo dziwnie się zachowuje.” Podobno doszło do niebezpiecznego zajścia z jej udziałem w okolicach ul. Przy Agorze, policja została już poinformowana. Kierowała się w stronę metra Słodowiec.” – pisze fanpage Warszawskie Bielany dodając, że kobieta została już ujęta.

Policja potwierdza zdarzenie:

Bielanscy policjanci poszukuja osob pokrzywdzonych zaczepianych przez mloda kobiete, ktora grozila uzyciem noza lub swiadkow tego typu sytuacji , do ktorych doszlo w dniu 10.07.2018r. przy ulicy Przy Agorze. Kobieta jest w wieku 30 lat, szczuplej budowy ciala. Swiadkowie oraz pokrzywdzeni proszeni sa o kontakt z Komenda Rejonowa Policji Warszawa V, osobiscie na ulicy Zeromskiego 7, badz telefonicznie dzwoniac pod numer 22 603-22-79, 22 603-10-55, 112 lub 99

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.