Kochasz Warszawę? Tej książki nie możesz przeoczyć!

W zeszły weekend miała miejsce premiera książki „Warszawa 2015 Najciekawsze realizacje roku”. Jako patroni medialni możemy stwierdzić tylko jedno: to pozycja obowiązkowa, dla każdego, kto naprawdę kocha stolicę!

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

„Warszawa 2015. Najciekawsze realizacje roku” jest szóstą z serii książek o najnowszej Warszawie. Cykl jest nowatorskim pomysł na opisanie najnowszej stolicy i jej rozwoju. Publikacja na ponad dwustu stronach prezentuje 101 najciekawszych realizacji, które powstały w stolicy na przestrzeni minionego roku. Wśród tych ponad stu obiektów znajdują się muzea, pomniki, obiekty street art, biurowce oraz obiekty kultury i sztuki, inwestycje mieszkaniowe i sportowe, świątynie różnych wyznań i inne fasynujące inwestycje.

Autorami książki są warszawscy przewodnicy Marta Chodorska i Tomasz Chodorski. Każdy z opisanych obiektów zaopatrzony jest w zdjęcia wykonane przez fotografów Sabinę Chylę i Marka Sztuckiego, współpracujących przy wydawnictwie od pierwszej książki.

Książka dostępna już jest na Allegro oraz w najlepszych księgarniach na terenie miasta. Można ją także nabyć bezpośrednio w biurze przewodników warszawskich przy ul. Starzyńskiego 10. Dzięki promocji możecie ją tam nabyć za jedyne 20 zł. Serdecznie polecamy!


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c