Koczują od poniedziałku, by kupić… trampki [WIDEO, ZDJĘCIA]

Wydawałoby się, że czasy kolejek i reglamentacji mamy już dawno za sobą. Na ul. Szpitalnej, już od poniedziałku, koczuje kilkadziesiąt osób. W sklepie Warsaw Sneaker Store będzie odbywała się sprzedaż… trampek. Nie są to jednak typowe szmaciaki, a edycja limitowana, zaprojektowana przez Kanye Westa.

To jedyny sklep w Polsce, który wystawia ten konkretny model buta. Jego premiera będzie odbywała się piątek. Dostępne będą 33 sztuki po cenie 850 zł.

Po buty czekają więc pasjonaci mody, kolekcjonerzy, fani Kanye Westa oraz… janusze biznesu. Sprzedawca podszedł jednak do sprawy profesjonalnie. Stworzona jest lista osób, aby w razie szturmu na sklep, buty kupili Ci, którzy stali tu jako pierwsi.

Co mówią osoby, które czekają na swój upragniony model butów? Jedna z naszych czytelniczek zrobiła dla nas materiał. Film przedstawia pasjonata mody, który stał już niejednej kolejce po markowe ubrania. Posłuchajcie!

Fot. Warszawa w Pigułce


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.