Kolejne wakacyjne ułatwienia dla warszawiaków! Autobusy będą tam kursowały co 15 minut!

Mieszkańcy Warszawy szybciej i wygodniej dojadą do parku w Powsinie i Ogrodu Botanicznego. Autobusy Warszawskiego Transportu Publicznego będą tam dojeżdżały częściej.

Fot. Warszawa w Pigułce

Słońce i wysoka temperatura zachęcają do tego, aby w weekend wyrwać się choć na chwilę z miasta.

Mieszkańcy Warszawy, którzy chcą wypocząć w powsińskim Parku Kultury mogą tam dojechać autobusami linii 519. Od najbliższej soboty 28 kwietnia, autobusy tej linii, w weekendy i dni świąteczne w godzinach 8.00 – 20.00, będą dojeżdżały do parku co 15 minut – czyli dwa razy częściej niż poza sezonem.

Park to przede wszystkim piękne, stare drzewa i wiele gatunków zwierząt, ale również tereny aktywnego wypoczynku – wypożyczalnie sprzętu sportowego, boiska do siatkówki, koszykówki i piłki plażowej, badmintona, piłki nożnej, place zabaw dla dzieci czy korty tenisowe.

Również od soboty wygodniej będzie można dojechać do Ogrodu Botanicznego. Na linii 139, w weekendy i święta w godzinach 7.00 – 20.00, będą kursowały większe autobusy. W ogrodzie zobaczyć można kolekcję flory Polski – ponad 600 gatunków, dział roślin użytkowych – prawie 200 gatunków warzyw czy rosarium z ok. 600 gatunkami róż.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.