Kolejka bez końca do Primarka! Ciągnie się przez całą galerię! [WIDEO]

Jeszcze po godzinie 10, kolejka do Primarka była duża, ale stało się w niej około pół godziny. Obecnie klienci czekać będą po kilka godzin, gdyż kolejka do wejścia ciągnie się niemal przez całą galerię!


Jakość filmu została celowo zaniżona, by nie ujawniać wizerunku kupujących. Obecnie w kolejce czeka się po kilka godzin, a nie jak wcześniej od pół do godziny czasu.

Kolejki spowodowane są nie tylko długim czasem zamknięcia sklepów i okresem przedświątecznym, ale także prowadzonymi obostrzeniami. Na 15 m2 może znajdować się tylko jeden klient. Obsługa i ochrona skrupulatnie liczą wchodzących i wychodzących tak, by stosować się do przepisów. Premier Mateusz Morawicki zastrzegł bowiem, że będą przeprowadzane kontrole. Klienci, którzy nie zasłaniają ust i nosa oraz nie zachowują odległości mogą liczyć się z 500 zł mandatem. Sklep, który nie przestrzega reżimu sanitarnego może nawet zostać zamknięty.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c