Kolejna aktorka przerywa milczenie w sprawie szczepień. „Chciałam dać świadectwo”

Do szczepień poza kolejnością na WUM przyznała się również aktorka Anna Cieślak. Jak twierdzi, chciała dać świadectwo swojego zaufania do bezpieczeństwa szczepionki.


Jak wynika z oświadczenia, Anna Cieślak otrzymała propozycję dotyczącą szczepień w ramach promocji szczepionki. Dodała, że to nie pierwszy raz kiery miała szansę zaangażowania się w ważną akcje prospołeczną. Dodała, że chciała „dać świadectwo swojego zaufania do jej (szczepionki – przyp. red.) bezpieczeństwa”.

Pod wpisem odezwali się inni użytkownicy. Zdania są podzielone, choć przeważają te negatywne. Jest też wpis kogoś, kto podaje się za lekarza:

„Szanowna Pani, my lekarze nie obawiamy się szczepionki. Czekamy na nią, bo nikt z mojego otoczenia jeszcze jej nie dostał. Nas i innych medyków nie musi Pani przekonywać. Przykro mi, bardzo mi przykro, że jutro znów stanę przy pacjencie z narażeniem życia. A co Pani jutro porabia?”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c