Kolejna dziewczynka zaczepiana na Targowej! Zgłaszajcie podobne przypadki na policję

„Czytałam wasz artykuł o gwałcie czy może dysponujecie zdjęciem sprawców? Pytam bo znajomej córka 15 letnia była zaczepiana przez tamtejszych oprychów dziewczyna wracała ze szkoły” – pisze Pani Agnieszka w wiadomości do redakcji po naszym artykule: https://warszawawpigulce.pl/pedofil-zgwalcil-13-letnia-dziewczynke-lezala-na-ziemi-miala-drgawki-i-wymiotowala-a-jej-ubranie-bylo-porozpinane/. 

Fot. Shutterstock

Pani Agnieszka mieszka na Pradze i dobrze zna lokalną społeczność. Kobieta ostrzega:

„Ludzie tam przesiadujący tzn na Mackiewicza miedzy administracją, a pawilonami to narkomani i alkoholicy.” –  pisze Pani Agnieszka dodając, że niebezpiecznie jest także przy na Kijowskiej „15-letnia córka znajomych była zaczepiona w piątek przez dwóch oprychów. Wysiadła z autobusu 509. Wracała ze szkoły, wysiadła przy wiadukcie kierowała się do świateł w kierunku Targowej zaczepili ja czy ma się dorzucić do piwa na co dziewczyna uciekła przerażona” – pisze Pani Agnieszka zastanawiając się na końcu czy 15-latka nie byłaby na miejscu tych dziewczynek.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.