Kolejna, ogromna manifestacja antyimigrancka w stolicy – „Chcemy repatrianta, a nie imigranta!”

Młodzież Wszechpolska organizuje kolejną manifestację przeciwko imigrantom. W założeniu ma być to najliczniejsze tego typu zgromadzenie. Organizatory liczą, że akcja będzie większa niż protesty Anty-ACTA z 2012 roku Protest odbędzie się w sobotę o godzinie 16:00. Czy Warszawę czekają utrudnienia i zamieszki? 

Fot. Facebook

Fot. Facebook

Warszawiacy!

26 września o godz. 16:00 na Placu Zamkowym spotkajmy się ponownie, by wyrazić sprzeciw wobec zdradzieckiej polityki (nie)rządu, który po raz kolejny występuje przeciwko interesowi narodowemu!

Ostatnie negocjacje w Brukseli pokazały, że politycy PO pod batogiem Donalda Tuska i Ewy Kopacz są nawet w stanie zdradzić regionalnych sojuszników, byle wykonywać dyrektywy z Berlina. TO NIE SĄ NASI PRZEDSTAWICIELE!

Tego dnia, w całej Polsce Narodowcy organizują różnego rodzaju manifestacje. Przewidujemy na nich łącznie nawet kilkaset tysięcy osób! To będzie większa akcja, niż protesty Anty-ACTA z 2012 roku!

Protestu nie może zabraknąć także w Warszawie, dlatego spotkajmy się także w Warszawie, na Placu Zamkowym, w sercu Polski, aby pokazać, że opór Polaków narasta, a nie maleje!

W programie m.in. przemówienia Polaków z Donbasu, zbiórka pieniędzy na nich, a także happeningi.

DOŚĆ DZIAŁANIU WBREW WOLI POLAKÓW. Współorganizatorami protestu są ONR Brygada Mazowiecka oraz Stowarzyszenie Marsz Niepodległości.

Skontaktowaliśmy sie z Łukaszem Walczakiem, rzecznikiem prasowym MW. Porozmawiamy z Nim po południu i damy aktualizację.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.