Kolejna znana sieciówka otwiera niedługo sklepy

Z przyjemnością informujemy, że wszystkie sklepy TK Maxx w Polsce zostaną ponownie otwarte od soboty 9. maja – zapowiada TK Maxx.

Fot. Materiały prasowe

Jednocześnie, zapewniamy, że bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników jest dla nas niezwykle ważne, dlatego we wszystkich sklepach wdrożyliśmy niezbędne procedury sanitarne, dotyczące m.in.:

  • zastosowania środków ochrony osobistej
  • zachowania bezpiecznego dystansu
  • dbania o jeszcze większą czystość sklepów oraz ich wyposażenia

Nasi pracownicy są wyposażeni w niezbędne środki ochrony osobistej oraz produkty do częstej dezynfekcji rąk. Przy kasach zainstalowaliśmy specjalne osłony, chroniące pracowników i klientów, a układ sklepów został przeorganizowany w taki sposób, by umożliwić zachowanie zalecanego bezpiecznego odstępu 2m pomiędzy przebywającymi w sklepie.

Stosujemy się również do wymaganych limitów osób w sklepie, przymierzalniach i windach. Przy wejściu do sklepów zostały zamontowane dozowniki z płynem dezynfekującym dla klientów. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz noszeniu rękawiczek ochronnych przy dokonywaniu zakupów.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c