Kolejne obostrzenia już jutro. Część restrykcji już ujawniona!

Rzecznik ministerstwa zdrowia Wojciech Andrusiewicz zapowiedział, że jutro odbędzie się konferencja na temat nowych obostrzeń. Ujawnił też czego możemy się spodziewać.

Fot. Pixabay

Nowe podejście do obostrzeń w ramach rozporządzenia epidemicznego zapewne zostanie ogłoszone jutro – poinformował na briefingu prasowym Wojciech Andrusiewicz.

Jak ujawnił, na pewno możemy spodziewać się zmian w zakresie sposobu zakrywania ust i nosa, a także przepisów dotyczących południowych granic.

W zakresie przyłbic, szalików i kominów, tutaj nie będzie podejścia miękkiego, tylko dość kategoryczny zakaz używania tego typu rzeczy z jednoczesną rekomendacją, czego powinniśmy używać – powiedział.

Odniósł się także do planowanych zmian w zakresie przejść granicznych – Na przejściach granicznych szczepienia weryfikowane będą odpowiednim zaświadczeniem; każdy kraj wydaje takie zaświadczenie osobie zaszczepionej na koronawirusa – wyjaśnił.

Mateusz Morawiecki zapowiedział, że podczas spotkania 24 lutego zostaną ogłoszone nowe obostrzenia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c